Orașul SUCEAVA

Ascultă!

Implică-te!

Box Club Florconstruct

Box Club Florconstruct Suceava face înscrieri, selecții și antrenamente de luni până vineri, între orele 11:00 – 12:00 și 17:00 – 19:00, și sâmbătă, între orele 10:00 – 12:00.

Se pot scrie tineri și tinere cu vârsta cuprinsă între 12 și 17 ani, sănătoși și dornici de a practica acest sport.

Contact

  • Box Club Florconstruct Suceava
  • strada Universităţii, (în incinta Patinoarului Articial Suceava), Suceava
  • Download vCard

Ultima actualizare:

Promo

Comentarii (23)

  1. alina

    Vroiam sa va intreb daca se pot inscrie si fete .
    Daca da astept raspunsul vostru pe adresa mea de e-mail .

    Răspunde

  2. Alex

    Unde e asta exact? ca nu stiu

    Răspunde

  3. ArTiStul

    Alex, în incinta Paninoarului Artificial Suceava.

    Răspunde

  4. Alex

    Multam fain.
    Apropo, am auzit de tine ca fiind un om multifunctional:) Ca tii site-uri, scrii prin ziare…poze…etc. Presupun ca esti si platit doar nu o faci pt societate si atat.
    Nu-mi gasesti si mie un job part-tiime? [ de dimineata 5.6.... pana la pe 1-2] … Stiu ca esit cunoscut si stii cam tot ce misca un Sv. Ms

    Răspunde

  5. Hopic constantn

    apropo varsta limita pentru inscrieri in clubul de box care ar fi??? astept mail la costel_h2004@yahoo.com

    Răspunde

    • nicu

      si eu am un an si am incepu de la 13 ani dar varsta limita este de 11 ani NICU

      Răspunde

  6. Bogdan

    Buna ziua se primesc tineri de 17 ani la florconstruct,si este cu plata sau gratis?

    Răspunde

  7. Vicentiu

    Buna ziwa tuturor… am 17 ani jumate , as dori sa aflu pot intra si eu ? necesita participarea la program si in timpul saptamanii… pentru ca eu nu pot am studi pana pe la 15 16 si nu prea imi lasa timp liber as fi disponibil sa vin doar sambata si si as sta tot programul pana inchideti.. as vrea un raspuns in legatura cu aceasta se poate nu… si as dori sa stiu si taxele pentru a ma inscrie …. pentru ca sunt din Gura Humorului si nu vreau sa vin pana acolo sa aflu de exemplu ca sunt minor. multumesc astept un raspuns daca se poate de la cineva pe artvcentiu@yahoo.com …….apropo uitasem acesta pana la urma este box sau alt tip… as dori sa aflu si aceasta, si am nevoie de o greutate…. peste ?? sau sub ??…. multumesc

    Răspunde

  8. Vicentiu

    nu sunteti seriosi delok

    Răspunde

  9. serbany

    Clubul e super tare….trebuie sa-l vedeti…

    Răspunde

  10. grizzly

    se mai pot face inscrieri…?
    astept raspunsul vostru…ms

    Răspunde

    • Tz

      te poti inscrie cand doresti ,dar trebuie sa ai peste 11 ani (din cate stiu)

      Răspunde

  11. Justina

    as vrea si eu sa stiu daca sunt acceptate si fetele.. ? As vrea sa ma inscriu si eu.. astept raspunsul vostru pe e-mail : sau pe IM : yustynyk_kiss_by_kiss ms !

    Răspunde

    • Tz

      da …se pot inscrie si fete

      Răspunde

      • adrian

        salut..am 20 de ani si asi vrea sa aflu e varsta prea mare sau nu conteaza?daca e ok cum se pot face inscrierile?astept raspuns la …adysor_niga@yahoo.com

        Răspunde

  12. hopic

    pana la ce varsta se fac inscrieri

    Răspunde

  13. Justina

    Cum se fac antrenamenatele ? Fetele separat de baieti ? .. sau nu ?

    Răspunde

  14. ionut

    ..salut …as dorii si eu cateva informati …unde mas putea inscrie …si daca varsta conteaza am 17 ani …:-s

    Răspunde

  15. Tudor

    Buna…as dori si eu sa stiu daca ma pot inscrie..am 17 ani..si as mai vrea sa va mai intreb ce program este…eu am scoala dimineata…. As vrea sa imi raspundeti cat de repede se poate pe adresa mea de mail…

    Răspunde

  16. adrian

    buna!am 20 de ani si vreau sa intreb daca ma pot inscrie…macar sa invat pentru mine..imi puteti da u raspuns?multumesc

    Răspunde

  17. adrian

    http://www.adysor_niga@yahoo.com …..pe aceasta adresa de e-mail

    Răspunde

  18. Alin

    Se poate orice doriti voi sa va inscrieti sa boxati orice,numai ca trebuie sa mergeti cand e program si sa vorbiti cu antrenoru.Eu am fost cateva luni si mi-a prins bine.Programu ii serios de greu da se merita si distractie mare :))).Spor in continuare.

    Răspunde

  19. ionut

    Am 16 ani si as dori sa ma inscriu si eu. Ar putea sa imi dea cineva mai multe informatii ? contact: ionut_keanu050

    Răspunde

Lasă un comentariu

Foloseşte cu încredere: <a href="" title=""></a> <strong></strong> <em></em> <blockquote></blockquote>

Încercăm să avem o politică liberală vizavi de comentarii.
Te rugăm să menții o atmosferă pozitivă și constructivă în mesajele tale sau riști să ai accesul blocat.